Декадник толерантності!!!

Толерантність -це мова порозуміння та спілкування.
Cпілкування - це складний процес встановлення та розвитку контактів між людьми, взаємодії особистостей, в основі якого лежить обмін думками, почуттями, волевиявленнями з метою інформування.
Саме тому учні 11-А класу, отримуючи різні завдання, потрапляючи в різні ситуації, пам'ятали, що спілкування повинно базуватися на принципах поваги, довіри, взаєморозуміння. Адже успіхи людини в житті, її взаємини з іншими членами суспільства залежать від уміння спілкуватися.
Толерантність - це важливе людське поняття, яке означає терпимість, повагу до думок і переконань інших людей, навіть якщо вони не збігаються з вашими.
Учні 5-Є класу разом з Ларисою Куксою дізнавались про важливість толерантності, урок був цікавим і захоплюючим. Учні виконували цікаві завдання, які допоможуть застосувати отримані знання в реальному житті, дізналися про різні ознаки толерантності, робили квітку толерантності, яка є символом цього важливого поняття. На кожній пелюстці квітки, діти писали свої думки про те, що таке толерантність. Учні домовилися, що будуть завжди пам'ятати про важливість толерантності і будуть жити в мирі та злагоді з іншими людьми.
Отже, толерантність - це не просто знання, це вміння, яке потрібно розвивати. Давайте будемо вчитися бути толерантними, щоб наш світ став кращим місцем для всіх людей.