«Декада математики»

Відповідно до Плану заходів щодо проведення у 2020-2021 навчальному році Року математичної освіти у закладах освіти та з метою популяризації та активізації вивчення математики, розвитку математичних здібностей учнів у закладі була проведена «Декада математики» у період з 16.11.2020 р. по 27.11.2020 р..
Завданням декади математики було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж декади математики використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

Заходи були спрямовані на:
 розвиток творчої фантазії;
 логічного мислення;
 вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;
 підвищення інтерес до вивчення математики;
 розвиток пізнавальної діяльності;
 формування обов'язковості, відповідальності, креативності