![](/sites/sch20.vn.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/434743657_942709507859718_998063787122216704_n_0.jpg?itok=AeRDuzOt)
Благодійний футбольний матч "ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ"
НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ
У межах реалізації проєкту "Переможна весна" на стадіоні ВЛ № 20 пройшов благодійний футбольний матч "ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ". Об’єднались юність і досвід, закон, правопорядок та батьківська мудрість задля спільної єдиної у всіх мети – наближення нашої ПЕРЕМОГИ. На футбольному полі зустрілись команди учнівської молоді, поліцейських офіцерів громади, учителів та батьків. Вітали переможців спортивного дійства - команду старшокласників, яка посіла перше місце в благодійному футбольному матчі. Свою зацікавленість та підтримку в наближенні ПЕРЕМОГИ висловив соціально активний бізнес мікрорайону Малі Хутори: ПП «ТВД», магазини «Щедрий кошик», «МастерОК», «BarleyHops».
Усі донати, зібрані під час гри, будуть направлені на потреби ЗСУ
Сила в єдності - разом до перемоги!