Благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика»

Учні нашої школи долучилися до Всеукраїнської
благодійної акції «Happy Мяу для Мурчика»
1 березня відзначається Міжнародний день котиків. Саме до цієї дати благодійний фонд "Щаслива лапа" оголосив проведення Всеукраїнської акції "Happy Мяу для Мурчика". Учні нашої школи не залишилися осторонь проблеми братів наших менших та долучились до благодійної справи. З 17 по 27 лютого діти збирали корм, крупи, пелюшки, ковдри та ліки.
Загалом було зібрано окрім пелюшок, ковдр та ліків близько 140 кг корму для тварин, 160 кг різних крупів. 28 лютого члени Президентської ради закладу передали усю зібрану допомогу притулку для тварин «Планета». Гадаємо, що ми змогли врятувати хоча б одне маленьке життя. Дякуємо усім, хто долучився до спільної справи та закликаємо робити добро щодня, а не тільки під час проведення благодійних акцій!