Всесвітній день доброти

13 листопада весь світ відзначав Всесвітній день доброти. Не секрет, що в сучасному світі високих технологій, з божевільним ритмом життя, доброти залишається все менше. Тому такий день насамперед потрібен для того, щоб нагадати про мораль і людяність, про чуйність і взаємодопомогу. Робити добро - дуже легко, потрібно лише почати!
У бібліотеці закладу було проведено захід, в якому взяли участь учні 4-Б класу. Дітки з цікавістю розповідали історії про добрі вчинки з власного життя. Створили разом Дерево доброти, заповнюючи його хорошими словами, які діти асоціювали лише з позитивними емоціями. Говорили з учнями про добрих та злих героїв казок та переглядали короткометражні мультфільми про добро.
Також була створена тематична виставка, де школярі вибрали для читання цікаві книги.