Показовий день цивільного захисту

13 квітня 2021 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 ВМР» відбувся міський семінар «Показовий День цивільного захисту». Захід проходив у дистанційному форматі (meet-конференція). На початку було зареєстровано 60 учасників.
Відкрила семінар Яценко Оксана Василівна - директор Департаменту освіти Вінницької міської ради. Далі Рудик Любов Тимофіївна, головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Департаменту освіти, ознайомила учасників семінару із програмою проведення. Директор Слушний Олег Миколайович презентував учасникам заклад.
У рамках семінару розгядалися наступні питання:
- оперативна довідка про стан природно-техногенної безпеки у Вінницькій області за 2020 рік (Вовченко Наталя Олександрівна, начальник Обласного методичного кабінету (БЖД населення) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області);
- підготовка та проведення Дня цивільного захисту в закладі загальної середньої освіти (Мазарчук Алла Василівна, заступник директора з НВР, призначена особа з питань ЦЗ;
-електронно-освітній ресурс «Абетка безпеки» як засіб підвищення рівня культури безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу (Наконечний Олег Олександрович, заступник директора з НВР);
- методичний практикум: презентація доробку Обласного методичного кабінету (БЖД населення) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області (Гловацька Ольга Володимирівна, методист Обласного методичного кабінету (БЖД населення) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області);
- презентація досвіду закладу з впровадження в освітній процес інтерактивних програм навчання школярів основ домедичної допомоги (Коломієць Ольга Федорівна, заступник директора з НВР).
По завершенню семінару було проведено підсумки та узагальнено досвід працівників комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 ВМР» з питань ЦЗ.