Від теорії до практики

Від теорії до практичного застосування. Навчаємося виявляти та долати прояви булінгу.

17.12.2021 відбувся круглий стіл для класних керівників 5-11-х класів на тему: «Безпечна школа. Маски булінгу». Гаврилюк К. А., заступник директора з виховної роботи, висвітлила теоретичні аспекти булінгу в освітньому середовищі, вказала на можливі форми, прояви та наслідки цькування. Працівники психологічної служби закладу Дремко І. П. та Сокор С. С. на практичних вправах показали вплив булінгу на окрему особистість та учнівський колектив в цілому. Захід став корисним для кожного класного керівника, оскілки усі вправи є адаптованими для застосування в учнівських колективах з метою попередження проявів булінгу.