Тиждень природничих наук

Не зважаючи на буремний період, життя у ліцеї продовжується. Минулий тиждень (28.03-03.04) пройшов під егідою природничих наук - «У гармонії з природою». Протягом тижня було проведено низку цікавих та пізнавально-розважальних заходів, щоб залучити якомога більше дітей до екологічного вектору розвитку. Зокрема: фоточелендж «Найкращий домашній експеримент», конкурс малюнків «Бережіть Землі красу» та веб-конференція «Шляхи допомоги екології рідного краю у післявоєнний період», які провів вчитель біології Олексій Сергєєв, під час яких діти могли зрозуміти усю важливість та тендітність природи нашої домівки. Вчитель біології Ігор Церковний провів інтерактивну гру «Що? Де? Коли?» серед учнів 8-х класів, де не тільки перевірив знання з біології людини, а й наголосив на важливості збереження власного здоров'я. Учителька хімії Людмила Сольська провела для учнів 11-А класу інтегровану онлайн-гру «Хімік на всі 100%», де діти показали свої ґрунтовні знання і отримали приємні бонуси до оцінок. Світлана Місяць, учителька біології та географії, провела з учнями 7-х класів еколого-патріотичну гру «Ми знаємо все про Україну», де учні ознайомились з унікальною природою України та неповторністю нашої держави. В п'ятницю, учитель географії Ярослав Шаповал провів серед учнів 9-х класів онлайн-гру, де діти в інтерактивній формі мандрували різними галузями економіки. Також, заступниця директора з виховної роботи, Катерина Гарвилюк провела веб-конференцію для 8-класників на тему «Екологічна свідомість українців», де, зокрема звернула увагу і на екологічні проблеми рідного краю. Сподіваємось, що цей тиждень підвищив бажання дітей вивчати природничі науки, а також, берегти природу нашої планети, бо вона у нас одна.
Також із результатами тижня ви можете ознайомитись у відео (клікнувши на картинку нижче)