Тепла та продуктивна зустріч!!!

29.09.2022 у Вінницькому ліцеї № 20 відбулась зустріч представників ГО "ПОРУЧ", які співпрацюють з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, з учнями та ученицями з числа внутрішньопереміщених осіб та командирами 5-11-х класів. Здобувачі освіти стали активними учасниками ігрової програми, яку підготували тренери та психологи ГО. Учні та учениці взяли участь в інтелектуальних іграх, музичних хвилинках, малюванні піском, працювали з дерев'яними мозаїками. Драйвові години, проведені дітьми під час проходження локації, назавжди їм запам'ятаються! Таких емоційних позитивних заходів так сьогодні не вистачає школярам. У подарунок заклад отримав 2 набори зі спортивним інвентарем для фізичної культури: футбольні і баскетбольні м'ячі, волейбольна сітка, жилетки для командної гри, шахи та інвентар для занять різними видами спорту. Діти отримали подарунки та методичні брошури для батьків «Ребуси позитивного батьківства», «П'ять мов любові у спілкуванні з вашою дитиною», «Як допомогти дитині, яка перебуває в стресі»