"Прямуй до успіху та самовдосконалості"

У рамках Тижня підприємливості та фінансової грамотності "Прямуй до успіху та самовдосконалості" учителька Тетяна Гусак провела екскурсію до музею металевих грошей у Вінницькому ліцеї №20 для учнів 1-Б класу. Діти познайомилися з монетами різних номіналів, дізналися історію створення музею.
Галина Шарапова для учнів 1-А класу провела бесіду "Як заощадити гроші і навіщо ми заощаджуємо". Діти набули соціальних та фінансових навичок, які необхідні для досягнення успіху.
На урок української мови у 5-В клас завітала Професорка Економус - Степаненко Вікторія, яка познайомила учнів з поняттями "інвестування", "заощадження" та " благодійність". Разом дійшли висновку, що найкраща інвестиція - це інвестиція в себе, у свої знання.