День безпеки в Інтернеті

Вінницький ліцей № 20 уже вкотре долучився до Дня безпеки в Інтернеті, який у цьому році відзначався 7 лютого під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Метою цього дня було поширення знань про безпечне, відповідальне й позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. У межах тижня вчителі інформатики та математики провели багато цікавих виховних заходів, дискусій, інтерактивних ігор, віртуальних подорожей, на яких учні ознайомились з правилами безпечної роботи в Інтернеті, обговорили позитивні й негативні сторони мандрівки в інформаційному безмежному просторі.
Особливу увагу ми звернули на інформаційну війну, яку веде із нашою країною росія, обговорили способи виявлення фейкової інформації, звернули увагу на нерозголошення фото й відеоінформації під час обстрілу нашої країни ворожими ракетами та ще раз пересвідчились, що у нас росте сильне, патріотичне молоде покоління.
Ми впевнені, що наші діти відіграють важливу роль у створенні кращого Інтернету для всієї нашої держави.