День цивільного захисту

21 квітня у Вінницькому ліцеї №20 пройшов День цивільного захисту.
Класними керівниками були проведені тематичні години спілкування для школярів: «Обережно! Вибухонебезпечні предмети» для 1-2 класів; «Види небезпечних ситуацій, що загрожують життю» для 3-4 класів; «Причини виникнення пожеж та правила поведінки під час їх виникнення» для 5 класів; «Безпечна поведінка під час війни. Небезпечні знахідки» для 6-7 класів. «Надзвичайні ситуації техногенного характеру» для 8 класів; «Як діяти під час атаки із застосуванням хімічної зброї» для 9 класів; «Хімічна небезпека: походження; джерела та дії при хімічних забрудненнях» для 10 класів; «Увага! Радіація. Дії при радіаційному забрудненні території» для 11 класів.
У подвір'ї ліцею відбулась зустріч з інструкторами пожежної частини, практичне заняття та показові виступи для учнів.
Для учнів 7-х класів були організовані естафетні змагання з елементами цивільного захисту.
Учні 8 класів взяли участь у вікторині «Захист навколишнього середовища».
Для 9 класів були організовані практичні заняття «Надання першої допомоги постраждалому в надзвичайних ситуаціях» та «Правила поводження з вогнегасниками під час пожежі».
Учні 10-х класів відвідали тренінг з надання домедичної допомоги у навчально-тренувальному центрі "Колесо".
Учні 10-11 класів відвідали практичні заняття зі стрільби в тирі за сприяння Вінницької обласної федерації кулькової стрільби. Переможцями серед дівчат стали Гуменюк Анастасія (І місце), Купрійчук Аліна (ІІ місце), Швець Вероніка (ІІІ місце), серед хлопців - Римар Денис (І місце), Клюка Вадим (ІІ місце), Тихівський Тимур (ІІІ місце)🏆💪
Основна мета заходів цього дня - навчитися свідомо та чітко діяти в нестандартних умовах, захищаючи своє життя й здоров'я в надзвичайних ситуаціях.👮