Тиждень розвитку компетентностей в галузі природничих наук, день 5.

У межах проведення тижня розвитку природничих компетентностей, техніки та технологій в 11-Б класі Анна Калина та Сергій Задачін провели урок на тему "Біг як спосіб життя, з поєднанням орієнтування на місцевості".Учні навчились орієнтуватись по карті на місцевості в заданому напрямку, шукаючи контрольні пункти.
У 2-В класі Компанець Олена з учнями поглибили знання про здорове харчування на STREAM уроці на тему "Я і яблуко". Другокласники дослідили тему здорового харчування, а саме, чи потрібно вживати страви з яблук, розглянули яблуко через призму наук, склали власну карту "Мій яблучний стіл", створили власний медіапродукт - рекламу яблучного соку. У 6-Д класі Наталія Станкевич провела цікаво та активно урок української мови з елементами STEAM "Займенник:загальне значення,морфологічні ознаки, синтаксична роль".Вивчаючи цю частину мови, учні захопливо розповідали про подорожі з родиною , адже "ми" - це набагато важливіше, ніж "я". Дізнались, що саме займенник "я" є найбільш вживанішим.Спільно виготовили плакат побажань для однокласників і провели мінідискусію про актуальність селфі.