"Паростки майбутнього"

Розпочався тиждень розвитку компетентності навчання впродовж життя "Територія успіху". Перший день пройшов під гаслом "Паростки майбутнього". Майбутнє - це наші діти: талановиті, винахідливі, кмітливі та дуже допитливі.
На уроці хореографії діти 1-А класу разом з Наталією Сергієнко знайомилися з хореографічними трюками. Виконували різноманітні хореографічні ігри, демонстрували вивчену руханку.
Учні 5-А класу разом із Зоєю Рафалюк поринули у світ циркового мистецтва. Діти знайомилися з історією виникнення цирку, які види мистецтв поєднуються в цирку, які основні музичні інструменти оркестру, що супроводжує циркову виставу. Розгадували ребуси, виконували музично-ритмічні вправи, слухали музику, співали пісні.
На уроці німецької мови «Подорож у світ професій» учні та учениці 9-Г класу з Наталією Петровською грали в інтелектуальні ігри, розгадувати зашифровані професії, повторили вивчений лексичний та граматичний матеріал.
На уроці німецької мови «Подорож у світ професій» учні та учениці 9-Г класу з Наталією Петровською грали в інтелектуальні ігри, розгадувати зашифровані професії, а також повторювали вивчений лексичний та граматичний матеріал.