«Жива Земля»

Третій день тижня розвитку компетентності навчання впродовж життя "Територія успіху" пройшов під гаслом «Жива Земля». Жива земля - часточка живого Всесвіту з його фантастичним безмежним простором і феєрією.
У 7-Б клас Галиною Дорох був проведений урок зарубіжної літератури на тему: Діана Вінн Джонс. «Мандрівний замок Хаула» Поєднання елементів казки і детективу у творі.
Робота з презентацією, асоціативними малюнками, словникова робота за QR-кодами, складання конспекту за опорними словами, розгадуванння кросворда на LearningApps. Алла Мамчур та Альона Матюха провели для учнів 4-Г класу екскурсію підземеллями та катакомбами храму Діви Марії Ангельської у Вінниці. Діти здійснили подорож віками історії рідного міста та отримали відповіді на різні запитання: яка глибина цих підземних ходів, чи правда, що там є поховання, чому історія підземель костелу Пресвятої Діви Марії Ангельської пов'язана з містикою? Це була захоплива екскурсія, яка дала дітям нові знання про Вінницю.