Кінно-спортивний клуб "Maxikon"

«Чудовий екскурс, іпотерапія - теж для нас!»
Цікаву незабутню поїздку до кінно-спортивного клубу "Maxikon" здійснили лідери учнівського самоврядування 5-11-х класів та діти ВПО. Активістам шкільного життя розповіли про можливості кінного спорту, була нагода ознайомитись з конюшнею, поспілкуватись з чудовими кіньми, поні та віслюком. Учні та учениці почули розповідь про різні породи коней, історії про них, особливості поведінки, правила безпеки й інші цікавинки. Коней годували, гладили, кожен та кожна мали можливість прогулятися верхи на скакунах. На стінах конюшні замість картин ліцеїсти побачити речі давнини, підкови, граблі, сідла. Активісти закладу весело та з користю провели час з кіньми, отримали безліч позитивних емоцій та вражень. Час пройшов швидко та приємно.
Безкоштовна поїздка стала можливою за спонсорської підтримки активістів-батьків ліцею та самого господаря кінно-спортивного клубу "Maxikon" Білана Олександра Васильовича. Вінницький ліцей № 20 щиро вдячний за таку співпрацю та підтримку ініціатив задля розвитку та вдосконалення активностей нашої учнівської молоді!