Перший урок!!!

Фахівчині психологічної служби ліцею пропонують корисний ресурс для проведення першого уроку. Міністерство освіти і науки України спільно з Всеукраїнською програмою ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розробили урок «ТИ ЯК? Повертаємось до школи!». Урок про підтримку та важливість психічного здоров'я складений для двох вікових категорій учнівства, а саме для 1-6 та 7-11 класів. З початком нового навчального року збільшиться кількість навантаження на дітей. До стресу, викликаного війною, додасться необхідність взаємодіяти з однолітками та вчителями, адаптуватися до навчання у нових форматах та умовах, знаходити спільну мову з батьками та опікунами. Усе це потребуватиме від школярів додаткових зусиль і може стати ще одним джерелом страхів, невпевненості у собі та переживань.
Для перегляду інформації натисніть картинку