Педагогічна рада на тему «Бренд сучасного вчителя»

Осінні канікули для вчителя – час творчого зростання та пошуку, час для натхнення та мотивації. Учителю необхідно постійно вчитись, учитись один в одного. І кращим збудником для цього має стати взаємообмін професійним досвідом.

Цього тижня у закладі відбулася педагогічна рада на тему «Бренд сучасного вчителя». Адже формувати власний бренд сьогодні важливо не лише публічним особам, а й всім, хто прагне досягти успіху у своїй сфері. Вчитель-та людина, яка постійно взаємодіє із різними аудиторіями: учні, батьки, колеги, громада. Тож йому необхідно комунікувати з усіма, підтверджувати власну експертність та створювати позитивний імідж.

📢Світлана Ліпач, заступник директора з НВР, у своїй доповіді розповіла про нову концепцію для вчителів-створення власного бренду. Що таке «особистий бренд», «особистий брендінг», як будувати свій бренд, з чого почати та на що потрібно звернути увагу. Також присутні дізналися:

🖇міфи, які заважають педагогам активувати свій персональний бренд вже сьогодні і отримувати від нього результати;

🖇чому саме зараз персональний бренд є проривним інструментом зростання для педагогів.

📢Олег Слушний, директор закладу, фіналіст національної освітянської премії Global Teacher Prize Ukraine 2019, переможець у номінації «Вибір українців», переможець безліч освітянських проєктів, автор багатьох робіт, які отримали перемогу на освітянських Всеукраїнських конкурсах поділився власним досвідом у темі «Персональний бренд сучасного педагога», відкрив секрети формування бренду сучасного вчителя 21 століття.

🎲Однією з форм трансляції педагогічного досвіду є майстер-клас.

👫👫👫Команда творчих учителів ліцею зібрали креативні інструменти, онлайн-сервіси, цікаві ідеї, які допоможуть колегам при створені особистого бренду, та провели цікаві майстерки у форматі рухливої гри – квесту:

🧩Загородня Оксана, заступниця директора з НВР, куратор впровадження проєкту «Прозора школа» у КЗ «ВЛ №20», суддя Гакатону Street Law «Розвиток культури доброчесності через правову просвіту» та Кльофас Ганна, учитель початкових класів, експертка з вивчення практичного досвіду вчителів, яка успішно пройшла сертифікацію для учителів початкових класів у 2023 році поділилися секретами з теми «Особистість учителя: доброчесність як фундамент професії»

🧩Ліпач Світлана, заступниця директора з НВР, автор роботи «Впровадження моделі STEM-навчання в освітній процес закладу загальної середньої освіти», яка отримала золоту медаль на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2023», зупинилася на важливому питанні «Образ сучасного вчителя у контексті безпечного освітнього середовища». Адже освіта сьогодні -це діяльність вчителя у режимі особливої відповідальності, працездатності, наполегливості, єдності, відкритості та підтримки. Педагоги перевірили чи готові вони до нових завдань: оберігати, підтримувати, заспокоювати.

🧩Шаповал Ярослав, учитель географії та хімії, призер (ІІ місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» в номінації «Географія», переможець у конкурсі «Найкращий гендерно чутливий STEM-урок-2024», чії учні є призерами міського та обласного етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та Шаповал Олена, учитель початкових класів, учасниця сертифікації 2024 року, переможниця у конкурсі «Найкращий гендерно чутливий STEM-урок-2024» розповіли як правильно робити дописи у соціальних мережах, як ділитися особистими досягненнями та досягненнями ваших учнів, практично розкрили питання «Сучасний вчитель у соцмережах: будуємо освітній бренд і залучаємо аудиторію»

🧩Слушний Олег, директор закладу, чіє ім'я та методику роботи знають не тільки у нашому навчальному закладі, а й поза його межами та Гура Таїса, учитель укр.мови та літератури, майстер своєї справи, учні якої посідають призові місця у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури запропонували присутнім продемонструвати свій різнобічний розвиток, показати на що здатен кожен, пізнати один одного ще краще, зблизили колектив під час обговорення теми «Експертність педагога. Можливості персонального бренду»

🧩Сольська Людмила, учитель хімії, переможниця міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Хімія» ( І місце), учитель, учні якої неодноразово здобували призові місця у Всеукраїнській олімпіаді з хімії продемонструвала як вдається зробити цікавим вивчення предмету «Дивую? Мотивую! Секрети успішних практик»

📝Педагогічною радою були прийняті важливі рішення, які дозволять кожному педагогу створити власний бренд сучасного вчителя і в той же час бути постійно у бренді!

Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings