Фестиваль «Розмалюй сердечко»

21 листопада учні 11-А класу у ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ долучилися до унікального фестивалю «Розмалюй сердечко»💙💛
Саме сьогодні завдяки зусиллям команди спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine, за підтримки федерального уряду Німеччини у межах програми «Громадянська служба миру» Civil Peace Service Ukraine - GIZ ZFD, у співпраці з Міністерство освіти і науки України учні мають можливість поділитися своїми серцями з дітьми усього світу!
Саме так вони розказали про те, за що вболівають, що турбує, чим живуть, до чого прагнуть. Кольоровими олівцями зобразили усю палітру почуттів, які вони відчувають зараз, зрозуміли наскільки глибоко вони відчувають те чи інше почуття.
Будемо щасливі побачити роботи дітей на спеціальній виставці у офісі міжнародної організації UNICEF, яка опікується дітьми усього світу.