Майстер клас на тему "Створення інтерактивних робочих аркушів на платформі Wizer.mi"

Галина Дорох запросила колег на майстер-клас "Створення інтерактивних робочих аркушів на платформі Wizer.me" 📝 Робочий аркуш - це сторінка, де можна розмістити навчальний матеріал і різноманітні завдання для учнів, зображення, текст, на основі яких вони і будуть працювати. Галина Дорох створює аркуші відповідно до теми і обов'язково на основі матеріалів підручника. Головна мета - навчити учнів працювати з підручником, знаходити необхідну інформацію і відповіді на завдання. Такі робочі аркуші Галина Дорох створює у сервісі Wizer.mi у вигляді анкет, опорних схем, клоуз-тестів, конспектів, характеристик героїв, хронологічних таблиць тощо. Аркуш являє собою веб-сторінку на якій можна розмістити навчальний матеріал на основі відеоуроків, презентацій, аудіотекстів і різного типу завдання для учнів: відкрите питання, завдання на відповідність, питання з вибором відповіді, таблицю, сортування, поєднання тексту і малюнку і навіть коментування-дискусію на задану тему.
Робочі аркуші сприяють навчанню, підвищують мотивацію, покращують концентрацію, пам'ять та увагу.