Семінар для вчителів з української літератури

22.10.2019 кафедра учителів української мови та літератури зустрічала колег з міста. Коло ідей для вчителів української мови та літератури "Нестандартні форми проведення уроків української літератури". Гостей привітав ансамбль "До-мі-сольки" піснею "Вітаєм" (керівник Часник Т. М.), Станкевич Н. В. підготувала пізнавальну доповідь. Гура Т. Д. та учні 7-Б класу показали фрагмент уроку-дослідження "Іван Франко" Захар Беркут" (робота в групах за спільним інтелектом). Ящук Л. Л. з учнями 11-Б класу підготували фрагмент уроку - досьє "Місто" В. Підмогильного - книга життя (шляхи долі і життєві іронії долі)". Учителями було використано різні форми роботи, учні брали активну участь у проведенні та підготовці. Потім учасники заходу відвідали мистецько-культурний центр ВДПУ ім. М. Коцюбинського.