Екскурсія наших учнів у Вороновицький музей історії авіації і космонавтики та на конеферму «Максикон»

03.11.2019 учні 5-А класу (кл.керівник - Шаповал Я.Ю) та 5-Д класу (кл.керівник - Парамзіна І.С.) відвідали Вороновицький музей історії авіації та космонавтики, а також конеферму «Максикон». Учні познайомились з працями Олександра Можайського, матеріалами, які демонструють еволюцію української армії. Найбільше учнів зацікавили моделі бомбардувальників та найперших у світі літаків. Не менш цікавою та захоплюючою була екскурсія на конеферму «Максикон», де учні мали можливість дізнатись основні методи догляду за кіньми, погодувати, покататись, зробити фото та просто позитивно та гарно провести останній день осінніх канікул!