Година спілкування в 7-Г клас "ЩАСТЯ В НАШИХ РУКАХ"

Тема щастя хвилювала людей у всі часи. Бути щасливим - хоче кожен з нас. Але як досягти цього? ... Людина, повинна знайти своє розуміння щастя. Цю актуальну тему, а саме "ЩАСТЯ В НАШИХ РУКАХ", було розкрито підчас відкритої години спілкування в 7-Г класі, разом з учителем Ліпач С. М. Метою заходу було спонукати учнів на самовиховання; розкрити дітям розуміння поняття «щастя», допомогти глибше засвоїти це поняття, сприяти розвитку вміння володіти ним, бути успішним, впевненим в собі та вміння приносити щастя іншим людям, прагнення стати активним будівничим вселюдського щастя; виховувати в учнів високі моральні якості. Були проведені такі інтерактивні вправи: «В твоїх руках щастя», «Асоціації», «Розмалюю щастя», «Видатні люди про щастя», «Рецепти щастя», «Все в твоїх руках.»
На завершення учні, разом з учителем розмальовували напис «Щастя в кожній хвилині», який залишили собі на згадку. Також поділилися гарним настроєм і щастям з усіма присутніми, хто завітав на годину спілкування.