"Всеукраїнський радіодиктант національної єдності"

8 листопада, в Україні відбулася чергова щорічна акція "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності", присвячена Дню української писемності та мови. До написання радіодиктанту диктанту у закладі долучилися адміністрація школи, вчителі та учні. Нагадаємо, що:"Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був заснований в 2000 році з метою об'єднання громадян країни навколо мови. З тих пір щороку слухачі, а з недавніх пір і телеглядачі (акцію транслює телеканал UA: Перший) можуть взяти участь у написанні диктанту, щоб переглянути, наскільки добре вони знають державну мову. Проведення подібних заходів дозволяє не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення."