18 листопада учні 7-г класу, кл.керівник Ліпач С. М., відвідали Тренінговий Центр підготовки працівників ОВС ГУНП УМВС України у Вінницький області. "Відповідальність неповнолітніх за вчинення булінгу чи інших протиправних дій" Під такою назвою відбулася бесіда для учнів. У ході спілкування діти дізналися про види відповідальності за вчинення булінгу та до кого можна звернутися за допомогою. Також учні отримали відповіді на такі актуальні питання як "Інтернет-небезпека.", "Дії при замінуванні будівлі", "Дії при знахідці сумки або предмету невідомого походження".
Для присутніх були проведені майстер-класи, щодо дій при виявленні людини, яка втратила свідомість, правила повидінки в таких ситуаціях.
Цінність такою зустрічі була в актуальності тематики, у порадах для дітей підлітків, у навичках здобутих під час практичної частини.