Тиждень зарубіжної літератури «Таємниці словесної творчості»

З 17 лютого по 21 лютого в закладі проходив тиждень зарубіжної літератури «Таємниці словесної творчості». В рамках тижня вчителі зарубіжної літератури провели відкриті уроки в 5 - Б класі «Е.Портер «Полліанна». Полліанна та її друзі» (вчитель Андреєва І.А.), в 6 - А класі «В.Короленко «Сліпий музикант». Пошук Петром Попельським свого місця у світі. Тема мистецтва у повісті. Петро і Евеліна» (вчитель Циркун Г.С.) та в 10 - А класі «Ф.Достоєвський «Злочин і кара». Ідея і бунт Раскольнікова. Теорія Раскольнікова, її антигумання сутність» (вчитель Дорох Г.В.); цікавий предметний захід відбувся в 7 -А класі «Поетична вітальня. Вірші зарубіжних поетів про дружбу і кохання. Р. Бернс «Любов», Г.Гейне «Коли настав чудовий май» (вчитель Циркун Г.С.); учні 5 - В класу (вчитель Андреєва І.А) познайомилися з дивовижним світом поезії поетеси рідного краю - Світланою Шевченко; учні 8 - Г, А класів змагалися в грі « «Своя гра». Відродження» (вчитель Дорох Г.С.); до дня рідної мови проведено годину спілкування в 5 - Б (вч. Андреєва І.А.) «О слово рідне, хто без тебе я?» з метою виховувати почуття любові до рідної мови. Для учнів 10 -11 класів відбулася презентація творчості польського письменника С. Жеромського (вч. Дорох Г.В.).