Всеукраїнська олімпіада з англійської мови

Всеукраїнська олімпіада з англійської мови від Green Country та TalkEn.Cloud успішно пройдено!
На марафоні учні виконали чотири блоки завдань з інтерактивними граматичними та лексичними вправами. Завдання допомогли повторити матеріал шкільної програми, закріпити знання за навчальний рік. У олімпіаді взяли участь такі учні: Оцалюк Тетяна 8-Г клас - сертифікат І ступеня, Шрамович Назар 7-Б клас та Нікітенко Анна 6-Б клас - сертифікати ІІ ступеня, Касько Марія 8-А клас, Хропун Юлія 8-Г клас, Саєд Мар'ям 7-Б клас та Соколовська Вікторія 7-Б клас - сертифікати ІІІ ступеня. Також учасниками олімпіади стали такі учні: Борзих В. 8-А, Шикір А. 7-Б, Присіч О. 7-Б, Мукоїд Д. 6-Б, Мошноріз У. 5-Б, Кудлаєнко М. 5-Б. Вітаємо!!!
Здобувачі освіти Гнатенко О., вчителя англійської мови, брали участь у Всеукраїнській олімпіаді від TalkEn.Cloud та Green Country. Здобули 1, 2, 3 ступені, що приємно вразило. Діти із бажанням, цікавістю, а не з проханням, виконували завдання чотири неділі.
Рубайло Аліса (6А клас) - 1 ступінь
Радецька Аліна (7В клас) - 2 ступінь