«Вогонь в душі запалює іскру надії»

У нашому ліцеї розпочався тиждень розвитку мовної компетентності через здатність спілкуватися іноземною мовою «Study Nature, love Nature, stay close to Nature". Отож, день перший: «Вогонь в душі запалює іскру надії». Саме цей вогонь, що є в кожному, допомагає нам працювати, творити, він підтримує в нас віру в перемогу.
Ні для кого не секрет, що діти будь-якого віку люблять експериментувати та досліджувати. Учні 5-Б класу сьогодні побували у Кid`s Lab «Magical CHEMISTRY», де пізнавали світ невідомого разом із учителькою хімії Людмилою Сольською.
Учитель біології Ігор Церковний та студентка ВДПУ, що проходить практику в нашому ліцеї, Любов Рожкова провели у 9-В класі урок на тему: «Організми і природне середовище. Екологія як наука. Екологічні фактори». На уроці розглянули взаємозв'язок організмів і природного середовища. Учні дійшли висновку, що найголовнішою закономірністю у взаємодії організмів із середовищем їхнього життя є нерозривний стійкий двобічний зв'язок.
Учителька німецької мови Ірина Слободянюк провела урок у 8-В класі на тему "Ландшафти та тваринний світ України. Розвиток навичок аудіювання." Учні дізналися про тваринний світ України, навчились називати їхні частини тіла та розповідали про ландшафти нашої країни.
Учителька англійської мови Олена Гнатенко провела урок у 7-В класі на тему «Природа України. Систематизація вивченого». Діти ознайомитись із флорою та фауною український Карпат і Асканії-Нової, змогли в цікавий спосіб систематизувати знання про природу України.
Учні 10-А класу під керівництвом Ігоря Церковного та Любові Рожкової взяли участь у інтелектуальній грі «Краса та розмаїття природи рідного краю». Під час гри учні продемонстрували знання природних об'єктів та явищ, захоплююче змагались у конкурсах: «Улюблена тема», «Що зайве?», «Чорний ящик», «Конкурс капітанів», «Практичне завдання». Активно визначали голоси птахів з допомогою інтерактивної вправи, використовуючи сервіс LearningApps. Пізнання природи дає найбiльшу насолоду та радiсть, викликає найпалкiшу любов до рiдного краю, до життя.
Долучайтесь до наступних активностей протягом тижня.
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings