"Вода - джерело життя"

✅Тиждень розвитку мовної компетентності через здатність спілкуватись іноземними мовами "Study Natury, love Nature, stay slose to Nature" продовжується уроком-екскурсією на тему "Дивовижний світ природи". Ліцеїсти 5-Д класу відвідали виставку екзотичних тварин та рослин - хижаків, це дало можливість ближче доторкнутись до природи, поспілкуватись з тваринами. Учні отримали море позитивних вражень, поглибили свої знання про рослинний та тваринний світ.
✅Зоя Рафалюк у 6-Б класі провела урок мистецтва "Образи природи в мистецьких жанрах. У пошуках гармонії. Тихе життя звичайних речей: натюрморт". Діти створювали гармонійні композиції і малювали натюрморт з кількох предметів. Завдяки майстерності художників ми можемо відчути красу і привабливість тих речей, що нас оточують і які ми часто не помічаємо.
✅У 6-Д класі вчитель фізкультури Віталій Кандаєв провів урок на тему "Роль іноземної мови як мови міжнародного спілкування у спорті. Передачі м'яча знизу та зверху з використанням спортивної термінології іноземною мовою». Діти зрозуміли, як важливо вміти спілкуватись іноземними мовами, якщо бажають досягти результату в команді.
✅Учителька початкових класів Тетяна Гусак в 1-Б класі провела урок з ЯПС на тему "Розмноження земноводних". На уроці школярі через пізнавальні завдання мали змогу дізнатися, які дивовижні перетворення відбуваються із земноводними
✅У 4-А класі Ольга Сиротіна провела засідання книжкового клубу "Дружні посиденьки з котом Інжиром". Завітали працівники Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва. Познайомили учнів з чудовими новинками дитячої літератури. Марина Нікітюк презентувала англійський книжковий клуб, де діти не тільки читають англійською відомих авторів в оригіналі, але й створюють власні книги!
✅8-В клас проводив челендж «Домашній улюбленець - фото з домашніми тваринами». Брати наші менші приносять позитивні емоції, підвищують настрій, багатьом скрашують будні та одиноке життя. Зв'язок між людьми та тваринами корисний для здоров'я людини. Коли дивишся на фото підопічних з тваринами, на обличчі виникає посмішка і піднімається настрій.
✅Людмила Сольська провела онлайн-гру: «Вода для життя» для учнів 8-В класу. Під час гри діти змогли поглибити свої знання про основні класи неорганічних сполук, самостійно обирали запитання, упевнено даючи відповіді та демонстрували фотозвіти заздалегідь виконаних завдань творчого спрямування: фото води в різних агрегатних станах, власноруч приготованих розчинів, у яких розчинником є вода, робили фото живих організмів, які містять воду. Крім того, вкотре змогли переконатися, що вода - це найбільше багатство Землі.
✅Учні 6-В класу мали змогу на уроці географії, проведеному Ярославом Шаповалом, ознайомитися із особливостями утворення та залягання підземних вод, змогли побачити різницю між водотривкими та водопроникними породами, а також створити власний водоносний горизонт
Далі буде.
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings