Вітаємо з початком нового навчального року!!!

Початок осені приносить із собою особливий день – День знань, коли шкільні дзвоники знову збирають учнів і вчителів разом на новий навчальний рік. Цей день символізує нові можливості, натхнення та невичерпне прагнення до знань, що веде нас до світлих вершин майбутнього.

На лінійку були запрошені відважні захисники з Вінницького полку Бойового братерства України, які з перших днів повномасштабного вторгнення боронили нашу землю від ворога.

Одинадцятикласники підготували патріотичний виступ, який ще раз нагадав про незламність українського народу.

Для наших першокласників це був особливий день — вони вперше ступили на шкільний поріг. Улюблені герої Пес Патрон і Патрулька подарували дітям радість і нагадали про важливість відваги та доброти.

Класні керівники присвятили перший урок у новому навчальному році захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, запросивши на нього ветеранів сучасної російсько-української війни.

Дякуємо нашим героям та всім, хто продовжує боротися за мирне і вільне майбутнє України!