Тиждень знань безпеки життєдіяльності

З 17 по 21 квітня 2023 року у Вінницькому ліцеї №20 проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності.
Впродовж цього періоду учні та учениці 1-11-х класів були організаторами та учасниками заходів, направлених на збереження та безпеку життя - найціннішого скарбу людини.
У шкільному бібліотечному інформаційному центрі закладу проходила виставка методичної та науково-популярної літератури «Небезпека поруч з нами - ми захищені знаннями». Здобувачі освіти взяли активну участь у конкурсах малюнків на такі тематики: «Поведінка за межами міста»; «Правила безпеки життєдіяльності під час відпочинку та на водоймах»; «ДСНС очима дітей». Була організована виставка в рекреації шкільних коридорів. Учнівська громада молодших та середніх класів повторювали правила дорожнього руху на практичному уроці на тему: «Правила дорожнього руху - твої правила!» за участю представників патрульної поліції. У класних колективах пройшли тематичні години спілкування, інформаційні хвилини, вікторини, на яких переглянуто презентації щодо збереження життя та здоров'я - найвищої цінності людини.