Тиждень розвитку компетентностей в галузі природничих наук, день 4.

У межах проведення тижня розвитку природничих компетентностей, техніки та технологій в 1-Г класі Іриною Головнею було проведено заняття з предмету « Я досліджую світ» на тему «Планета - мій дім». Діти розповідали, що вони роблять для того, щоб зберегти нашу планету Землю, грали екологічні ігри «Земля - сумує, Земля - радіє», гра-руханка « Як зберегти природу», складали пазли, списували вірші на екологічну тематику і розфарбовували розмальовки, виготовили листівку «Я нашу Землю збережу».
У 10 А класі Анною Калиною був проведений урок «Сучасні технології фітнесу як засіб зміцнення здоров'я і фізичного вдосконалення».
Валентина Канюк на уроці з мови в 9-А «Повторення вивчених розділових знаків у простому і складному реченнях» використовувала тексти про інноваційні технології у формуванні здорового способу життя. Учні з цікавістю розглядали тексти про біоритми людини, здоровий спосіб життя, ділилися своїми напрацюваннями у цій сфері.
У 5-А класі Євген Нечипорук провів майстер-клас на тему «Поверхневе обслуговування ПК як бережливе ставлення до комп'ютерної техніки». Розглядали апаратну складову інформаційної системи, учні власноруч ознайомилися з будовою системного блоку та його складових. Учні мали можливість не лише побачити, але й потримати в руках пристрої опрацювання та зберігання даних, засобів комунікацій та засобів обробки інформації. Здобули елементарні навички з поверхневого обслуговування деталей ПК, видалення пилу, уявного ремонту персонального комп'ютера та заміни термопасти.
Владіслав Братко провів урок математики в 5-А класі на тему «Вправи на всі дії з десятковими дробами. Урок-подорож материками та океанами. Складання і розв'язування учнями прикладних задач за змістовними лініями як спосіб їх STEM-навчання».
В 11-Б класі Денис Римар провів презентацію своїх STEM-досліджень з використання і переробки органічних відходів для покращення стану навколишнього середовища шляхом вермикультивування та результатів впливу біогумусу на рослини. Учитель біології Ігор Церковний продемонстрував учням використання цифрової лабораторії LabQuest 3 для проведення STEM-досліджень.
На уроці геометрії в 8-В класі Ліпач Світлана з учнями ефективно застосовували знання з теми «Площа трапеції» у нових нестандартних ситуаціях. Хлопці рахували, чи вистачить фарби, щоб пофарбувати підлогу в актовій залі, яка має форму трапеції. А дівчатка дізнавались, скільки потрібно тканини, щоб пошити спідницю. Діти переконалися у можливості застосування науково-технічних знань в реальному житті, презентували свої власні роботи «Трапеція, трапеція...Фігура є така!».
Учні 4-Б класу разом з Людмилою Додою та Таїсою Гурою мандрували «Стежками Червоної книги України". Ознайомились із рослинами та тваринами, які потребують охорони й занесені до Червоної книги України, розкрили значення Червоної книги, таємниці її сторінок. Пригадали легенди та загадки про рослини, повторили розділи мовознавства.
Учні 9-х класів, засобоми програми Blender виконували творчо-технічне завдання "З Україною в серці". Створили 3-D малюнки патріотичного характеру, у яких прослідковується вдале поєднання креативності та технічних знань старшокласників, адже STEM навчання - це успішне засвоєння новітніх технологій, що в майбутньому допоможе з вибором професії.
У 3-Г класі відбувся урок на тему "Save the Earth". Учні обговорювали проблеми навколишнього середовища та способи їх вирішення, ознайомилися з такими термінам,и як recycle, reuse та reduce та їх значеннями. Діти читали поради щодо збереження нашої планети, обговорювали важливість та необхідність сортування сміття.
Учні 6-Б класу із Вітою Саранчук застосовували математичні знання на практиці - шукали обʼєм предметів, що мають форму кулі. При цьому діти мали можливість і подорожувати, і згадати про користь овочів та фруктів, і розказати про улюблені ігри з мʼячем. А також визначили «найсмачніший» обʼєм у класі.
Олег Рознюк у 8-Г класі провів урок фізики" Використання енергії в нашому домі". Учні навчилися виявляти неекономне використання енергії у своєму домі, зробили висновок про доцільність використання деяких побутових приладів.
Учитель фізичної культури Вікторія Шірпал разом із учнями 4-Г класу та класним керівником Альоною Матюхою провели Еко-челендж "Збережи довкілля- збережи!"
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings