Тиждень розвитку екологічної компетентності "Земля - наш спільний дім" День V..

Ось і завершився тиждень розвитку екологічної компетентності!🌿☘️
У 3-Б класі проведено урок Я пізнаю світ на тему "Охорона природи. Заповідники України" Учні дізналися, які заповідники є на території України; навчилися розрізняти такі поняття, як заповідник та біосферний заповідник; познайомилися з тваринним та рослинним світом цих територій. Учні продемонстрували однокласникам перфоманс на екологічну тематику. Третьокласники висловили свої думки про можливості покращення екологічного стану.
Учні 3-Б класу разом з Лесею Яворською провели цікавий, пізнавальний урок тему "Healthy, ecoligical food". Діти повторили назви екологічних та корисних продуктів, вивчили нові та нагадали про важливість використання екотоварів. На уроці діти виконували лексичні вправи та створили екопакети зі своїми улюбленими продуктами. Метою уроку було нагадування дітям про важливість використання екотоварів та користь екологічних продуктів для їхнього здоров'я.
Учні 3-В класу поглибили та розширили знання про важливість зелених насаджень, користь зелені для організму людини. Третьокласники спробували себе у ролі садоводів, облаштувавши в класі мінігород на підвіконні, висіявши такі культури, як кріп, петрушка, базилік, шпинат. Зовсім скоро учні зможуть посмакувати плоди своєї праці у смачних стравах.🌿
Учні 4-А класу спільно з Алєксєєвою Аурікою провели урок-бесіду на тему "Сміття сортую - планету рятую".
Діти пригадали правила сортування сміття, обговорили які екозвички допомогають зробити довкілля чистим та виконали інтерактивне завдання по сортуванню відходів. Також учні ознайомилися з вмістом лепбука «На шляху до НУЛЬ ВІДХОДІВ»🌱
І наостанок підвели підсумок учні 3-х та 4-х класів, продемонструвавши перфоманс на екологічну тематику. Діти підготували мінівистави та чудово продемонстрували проблеми екології, які нині існують. Також учні разом спробували віднайти шляхи подолання цих проблем.🍏🎩