Тиждень розвитку екологічної компетентності "Земля - наш спільний дім" День ІІІ.

У межах проведення тижня розвитку екологічної компетентності "Земля - наш спільний дім" Мірчук Людмила з учнями 1-В класу провели воркшоп 🌏 "Краса Землі в твоїх руках". Діти вчились визначати позитивне й негативне ставлення людей до природи та їх наслідки; ознайомились із взаємозв'язком природних об'єктів; вчились правилам бережливого ставлення до природи, створили листівку аплікацію.
Учні 3-Г класу з Валентиною Бадзюк цікаво та творчо провели урок образотворчого мистецтва на тему "Весь світ у твоїх долонях". У ході уроку учні глибше дослідили тему екології. Змоделювали шляхи подолання забруднення 🏭 навколишнього середовища та створили власні малюнки.
Маргарита Бабчинська з учнями 6-Д класу провела урок на тему "Первісні люди на території України. Трипільська культура", який поєднав історичний і екологічний матеріал. Діти дізнались про життя первісних племен на території України в 4 тисячолітті до н.е, початок землеробства і скотарства. Особливо учні були у захваті від справжніх артефактів трипільської культури, які знаходяться в шкільному музеї. Це додало уроку візуалізації і наочності, що дуже потрібне для найкращого засвоєння матеріалу.
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings