Тиждень розвитку екологічної компетентності "Земля - наш спільний дім" День ІІ.

Сьогодні для учнів 1-2 класів відбулася виставка екзотичних тварин від випускника нашого ліцею, волонтера, науковця, голови ГО "EkoBand" Крижанівського Віталія, на якій здобувачі освіти змогли познайомитися й потоваришувати з цікавими екзотичними тваринками, дізналися про спосіб їхнього життя і як доглядати за ними.
Учні 2-Б і 4-Г класу разом з класними керівниками Гусак Тетяною і Лучковою Ларисою відвідали Вінницьку обласну станцію юних натуралістів. Під час екскурсії діти відвідали теплиці, де змогли побачити і дізнатися багато цікавої інформації про рослини пустелі та тропіків.
Познайомилися з екзотичними тваринками та домашніми улюбленцями. Діти отримали позитивні враження.
Учні 2-В класу разом з Павлюк Тетяною працювали над проєктом «Земля - наш дім, а ми - господарі у нім».
Переглянувши мультик «Люди і Земля», діти зробили висновок, що все живе на Землі має одну колиску, ім'я якій природа.
Працюючи у групах, розв'язували важливі проблеми людства, коли «Планета хворіє чи радіє?», створювали мініатюри за допомогою лялькового театру та склали правила поведінки в довкіллі. Виготовили відеоролик «Професія майбутнього».
До тижня розвитку екологічної компетентності долучились і учні 9-А, Б, Г, Д класів, адже вони грали в цікаву та пізнавальну екосоціальну гру "4 закони Баррі Коммонера", організовану вчителем географії та хімії Ярославом Шаповалом. Протягом гри учні продемонстрували знання екологічних законів, брали участь у вікторині, інтерактивних завданнях, обговорили проблеми найзабрудніших міст світу, а також побачили, що екологічні проблеми гостро розкриваються і в мистецтві, зокрема в музиці, . На завершення заходу всі учасники отримали відзнаки та солодкі подарунки за свої старання в розвитку екологічного мислення.
Учитель фізичної культури Вікторія Шірпал провела разом з учнями 4-Б класу урок на тему "Землю оберігаймо - руками тримаймо!" Діти захопливо змагались великими м'ячами- глобус у різні естафети, зіграли в цікаву спортивну гру "Чотири стихії". Оберігати нашу планету - надважливий крок на шляху до відповідального майбутнього.
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings