Тиждень математики, фізики та інформатики

Одним із найбільш важливих факторів успіху при вивченні математики, фізики та інформатики є інтерес до предмета, формуванню якого, зокрема, сприяє проведення тематичних предметних тижнів, що забезпечують не лише залучення учнів до поглибленого вивченню математики, фізики та інформатики в межах шкільного курсу, але й сприяють розвитку особистісних якостей школярів, активізації розумової діяльності, розвитку творчих здібностей учнів.Тому з метою підвищення зацікавленості учнів до занять математикою, фізикою та інформатикою, розширення кругозору, поглиблення уявлення про використання відомостей із предметів у повсякденному житті з 11 листопада по 15 листопада 2019 р. у закладі було проведено тиждень математики, фізики та інформатики. Для проведення тижня були задіяні учні 5-11 класів, які були учасниками різних видів змагань. Тиждень запам'ятався учням пізнавальними хвилинами інформації, відкритими уроками, захоплюючими змаганнями, турнірами, конкурсами та турнірами.