Творча зустріч у рамках Національного тижня читання!!!

Де вирує рідне поетичне слово, там вчимося бачити його красу ...
05.12.2023 у рамках Національного тижня читання, відбулася творча зустріч здобувачів освіти 7-А, 7-В, 7-Г, 7-Д класів із місцевими авторками поезій, майстринями слова: нашою талановитою та щирою випускницею Іриною Малярською, неповторною та рішучою Альоною Нікітіною ( учителькою англійської мови Вінницько-Хутірського ліцею), креативною вчителькою англійської мови нашого ліцею Світланою Шевченко. Організувала зустріч поетес із семикласниками Наталія Станкевич, учителька української мови та літератури. Поетичні читання «Палітра рідного слова» були покликані захопити учнів та учениць неповторністю рідного слова. Здобувачі освіти слухали поезії, ставили влучні запитання авторкам стосовно джерел натхнення, ідей. Учениці Марія Голумбйовська ( 7-А клас ) та Анна Чернишова ( 7-Г клас) поділилися власними спробами пера. Атмосфера натхнення, співтворчості панувала на поетичних читаннях.
#тижденьчитання2023 #бутисвоїми