![](/sites/sch20.vn.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/438174339_432466486203490_8904252240073801140_n.jpg?itok=0LuvUh0k)
Турніру дружин юних рятувальників-пожежних
10 травня 2024 року на базі комунального закладу «Вінницький ліцей №15» відбувся I етап (міський) Турніру дружин юних рятувальників-пожежних серед команд закладів загальної середньої освіти ВМТГ.
За звання найкращої дружини юних рятувальників змагались 5 учнівських команд вінницьких ліцеїв №15, 26, 29, приватний заклад "Хаб Скул" а також учнів нашого ліцею.