"Свіже та чисте повітря - запорука вашого здоров'я"

У рамках тижня розвитку мовної компетентності через здатність спілкуватись іноземними мовами "Study Natury, love Nature, stay slose to Nature" Наталія Петровська провела урок обміну досвідом для учнів 7-А класу, на якому учні вивчали назви тварин німецькою мовою, виконували різноманітні завдання, а також застосовували досвід природничої діяльності для розв'язування навчально-пізнавальних задач.
Учні 3-А класу разом з Аурікою Алєксєєвою пригадували особливості росту та розвитку рослин та виготовили Трав'янчиків, з допомогою яких будуть спостерігати за ростом та розвитком насіння.
Тетяна Павлюк у 1-В класі провела інтегрований урок «Я досліджую світ» на тему «Перелітні та осілі птахи своєї місцевості». Працюючи в парі та у групі, учні ділилися пошуковою інформацією про птахів своєї місцевості, складали асоціативний кущ «Птахи», розгадували загадки про птахів з LEGO, складали математичні пазли «Птахи взимку», грали вікторину «Такі дивовижні птахи», розгадували кросворди про перелітніх птахів, виконали письмову роботу - списування «День зустрічі птахів».
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings