Результати тижня "Світ невидимий"

Закінчився насичений, емоційний, кольоровий тиждень формування наскрізної компетентності "Навчання впродовж життя" під назвою "Світ невидимий".
Навколо існує чимало могутніх сил, на які ми не звертаємо уваги, або ж не знаємо про їхнє існування. Тому впродовж тижневика учителі початкових класів спробували звертати увагу школярів на речі, про які вони не задумувались.
До плідної роботи класних керівників 1-4 класів долучались вчителі інших ланок освіти.
Перейнявшись тематикою сьогодення учні закладу долучились до акції "Малюнок захисникам". Авторські малюнки дітей будуть відправлені в гарячі точки нашої країни задля підняття бойового духу героїв та здобуття швидкої перемоги України!
Щоб краще перейнятись атмосферою тижня, перегляньте відео-фрагмент з найяскравіших моментів.
(Щоб переглятути відео, потрібно натиснути на картинку)