Презентаційний урок англійської мови на тему: «Amazing Nature»

12 грудня Віолетта Суліменко запросила на презентаційний урок англійської мови в 5-Є класі на тему: «Amazing Nature». Учні практикували в усному мовленні; вдосконалювали навички аудіювання та читання в голос; розвивали увагу і творчу уяву; розширювали освітній кругозір; виховували ввічливе ставлення та любов до природи; вчилися сприймати красу, розуміти важливість рослин у нашому житті та бачити зміни у природі. Діти вдало розвивали ключові компетентності НУШ. Також, залюбки робили фонетичну зарядку "Catch the sound"; рухалися на фізкультхвилинці з лемуром; переглядали начальне відео про життя папуг, виконували завдання по ньому та здійснювали взаємоперевірку; грали гру "I have got a..." . Учні були в захваті від наукового дослідження (експерименту з вирощування гороху в різних умовах) "What do plants need to grow".