Практико-орієнтований семінар «Від творчого вчителя до творчого учня»

27-28 лютого у Вінницькому ліцеї №20 відбувся практико-орієнтований семінар «Від творчого вчителя до творчого учня», організований педагогічними працівниками, які атестуються у 2022/2023 н.р.
✨✨✨ Ольга Сиротіна, Лариса Редчук, Юрій Головатюк, Тетяна Часник, Тетяна Джулай провели майстер-клас
"Життя та творчістьТ.Г. Шевченка. Виготовлення ФЛІПБУКА та ПАНТБУКА." Учасники майстер-класу відмітили актуальність, сучасність, креативність теми та спосіб її розкриття!
✨✨✨ Майстер-клас «Весна іде - Перемогу нам несе!» проводили педагоги: Лариса Лучкова, Валентина Ярошевська, Наталя Гоцюк, Людмила Дода, Марина Бубелянчик. На майстер-класі виготовляли патріотичну брошку, аплікацію «Сонечко», випікали обрядове печиво у вигляді пташок-жайворонків, познайомились з мистецтвом ароматерапії лікарськими травами і закликали переможну весну.
✨✨✨ Лілія Стукаленко, Світлана Парамзіна та Оксана Самсонюк провели майстер-клас «Техніки зняття емоційної напруги: душевна кавоманія». Учасники майстер-класу мали змогу практично застосувати різноманітні способи подолання стресу та тривожності: тактильну терапію, арт-терапію, аромотерапію, дихальну гімнастику. Спробувавши запропоновані методи саморегуляції, учасники обрали для себе найефективніші та виготовили кавовий аромомішечок.
✨✨✨ Ініціативна група педагогів: Ганна Чубарова, Олексій Сергєєв та Ярослав Шаповал провели майстер-клас "Використання різномодальних методів та перспективних іноземних технологій".
Було продемонстровано використання в освітньому процесі сингапурської методики; кубиків Рорі як мистецтво цікавої розповіді; наочний спосіб подачі даних - інфографіка; інтернет-сервіс Plickers. Також на майстер-класі використали метод контролю рівня шуму з Bouncy Balls та поширений чат на основі штучного інтелекту ChatGPT.
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings