Пісня «Я український полісмен»

Іван Іщенко: Ви вже чули пісню «Я український полісмен» у виконанні 5-річного Мирончика з Вінниці?🎤🎧 Ні? А ми чули, и она торкнула наших ♥️ Маленький вінничанин дуже мріє стати правоохоронцем, тому ми просили його провести день із поліцейськими. У нього є ігровий пістолет, кайданки, кіок, а тепер ще й поліцейська футболка з жетоном, яку йому подарували. Вже майже готовий служити і захистити, залишилося тільки підрости👮‍♂️ А, щоб наш майбутній колега ближче познайомився з роботою поліції, ювенальні поліцейські установи для його поліцейського квесту.
Спочатку Мирон спостерігав за тим, як надходять виклики на спецлінію 102, потім побував у Ситуаційному центрі, де побачив, як правоохоронці стежать за безпекою у місті і, навіть, у тих місцях, де він гуляє з мамою. Далі перевірив знання команди служби вівчаркою регіону, побачивши, що міститься в секретній валізі криміналіста також і на завершення завітав до бойового КОРДу. Там хлопчику показали броньовану машину та екіпірування і, звичайно ж, як тренуються спецпризначення. Мирончик вже вирішив ким саме хоче стати - КОРДівцем💪 Не припиняй мріяти, хлопчику! Рости і розвивайся, а ми завжди будемо поруч🙌
МВС України Національна поліція України Ювенальна поліція України Ювенальна поліція Вінниччини Департамент "Корпус оперативно-раптової дії" Національної поліції України.
Для перегляду відео натисніть на картинку
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings