Педагогічна майстерня на тему «Впровадження STEM - технологій при викладанні математики в школі»

12 листопада 2019 року у закладі була проведена педагогічна майстерня для вчителів математики міста на тему «Впровадження STEM - технологій при викладанні математики в школі». На початку заходу директор закладу Слушний О.М. привітав учасників та познайомив присутніх з МО вчителів математики, фізики та технологій, далі доповідала Ліпач С.М. про досвід вчителів кафедри по впровадженню STEM-навчання. Мамчур А.Т. презентувала STEM - проект «У пошуках втраченого коду», Ліпач С.М. та Шаповал Я.Ю. дали майстер-клас з впровадження міждисциплінарного підходу на уроках математики та географії, Наконечний О.О. провів групове заняття з теми «Освітня робототехніка в контексті STEM-навчання". Також на заході був присутній представник інтерактивної онлайн -школи GIOS Ірина Дасюк. Захід пройшов на високому методичниому рівні.