![](/sites/sch20.vn.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/442411913_969138708550131_6267718813110154585_n.jpg?itok=GjvSxSe_)
Патріотична мандрівка «Не загасити пам’яті вогонь…»
З метою виховання патріотичних почуттів, поваги до пам’яті загиблих захисників рідної землі та українських традицій, для учнів 1-А класу, Альона Матюха провела патріотичну мандрівку «Не загасити пам’яті вогонь…»
Першокласники познайомилися з історією відзначення в Україні Дня пам’яті та перемоги, пройнялися її глибоким змістом, вшанували полеглих хвилиною мовчання...
Завершили історичну мандрівку зобразивши символи памʼяті - червоні маки.
Дякуємо українським захисникам усіх часів і поколінь. Вічна пам’ять усім, хто поклав своє життя за свободу і незалежність рідної землі.
Пам'ятаємо – перемагаємо!