Пам'ятаємо, що кібербезпека - це важливо!

Завершуємо місяць кібербезпеки, який було проведено у закладі з 09.10.2023 р. по 31.10.2023 р.
За цей час усі здобувачі освіти вкотре переконалися наскільки важливими є сьогодні правила безпеки в Інтернеті, наскільки важливим є уміння захистити свої персональні дані в умовах війни. Також проведення місячника кібербезпеки надало можливість педагогам акцентувати увагу здобувачів освіти на актуальності проблеми, привернути увагу до цього важливого питання, адже покращення цифрових навичок стає одним з головних завдань на найближчу перспективу. Усе, що учні дізналися нового під час проведення вікторин, тренінгів, веб-квестів, уроків безпеки, виховних заходів, хвилин інформації стане їм у нагоді. А учні 1-4 класів на завершення місяця кібербезпеки у своїх малюнках відобразили актуальність питання кібербезпеки. І під час здійснення освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання сьогодні ми стали ще більш захищеними в Інтернеті! Пам'ятаємо, що кібербезпека - це важливо!
Для перегляду відео натисніть на картирнку