Олімпіада «Кібердослідник»

💻Ми живемо в епоху інформаційного суспільства, коли інформаційні технології та телекомунікаційні системи охоплюють усі сфери життєдіяльності людини, держави. Ми все більше й більше використовуємо їх у своїй діяльності.

📲Сьогодні здобувачі освіти проводять багато часу в мережі Інтернет, тож можуть піддаватися різним формам психологічного насильства, цькуванню – кібербулінгу.

❓Чи знають вони, як захистити особисті дані, які розміщені в Інтернеті від кіберзагроз?

❓Чи ефективні усі заходи, які вони застосовують?

❓Чи дають вони очікувані результати?

❓Що таке «кібербулінг» та як він проявляється?

❓Як визначити контент, що містить кібербулінг?

❓Як самостійно видалити образливі матеріали із соціальних мереж?

❓Як попередити кібербулінг, куди звертатися за допомогою?

❓Як не бути кібербулером?

На ці та багато інших запитань спробували відповісти учні 9-11 класів, які взяли участь в олімпіаді «Кібердослідник», яка проводилася для учнів і випускників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти України. Здобувачі освіти перевірили свої знання з даної теми, тим самим підвищили обізнанність у сфері інформаційних технологій та кібербезпеки.

Вітаємо усіх учасників олімпіади! Бажаємо і надалі проявляти свою творчість, знання та наполегливість!