![](/sites/sch20.vn.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/436784512_949808507149818_9191042735311279948_n.jpg?itok=awM9dRBJ)
Обласний конкурс волонтерських проєктів "Благородні серця"
Учнівський та батьківський колектив 1-Г класу взяли участь в обласному конкурсі волонтерських проєктів "Благородні серця" і стали переможцями у номінації "Допомога та підтримка різних соціально вразливих груп населення та тих, хто опинився у складних життєвих обставинах".
Керівник проєкту: Ольга Сиротіна
Автори проєкту: Вікторія Степаненко, Катерина Пилявець, Наталія Петровська
Усі реакції:
95Таня Гусак, Олег Слушний та ще 93