Не зупиняємось, працюємо далі!!!

А ми продовжуємо досліджувати усе навколо!
Учні 3-Г та 3 - Д класу взяли участь у спортивно-інтелектуальному змаганні «Спортом займайся, знань та здоров'я набирайся!". Діти вирішували цікаві завдання на кмітливість та поєднували це із естафетами, змагались за першість у кожному завданні. Врешті-решт перемогла дружба!
Учні 3-Б класу сьогодні ділилися знаннями про природу з учнями 1-Б класу. Гусак Тетяна та Кльофас Ганна підготували захоплюючу інтелектуальну гру «Природу вивчай - знання здобувай». Об‘єднані команди з учнів різних класів показали беззаперечну синергію! Заняття дало змогу повторити здобуті знання про природу під призмою різних галузей освіти. Різні методи та прийоми роботи над завданнями природничого характеру сприяли ефективності проведення гри в межах тижневика.
Учні 5-Д класу разом з Ларисою Куксою та Євгеном Нечипоруком взяли участь в позакласному заході Брейн-ринг «Безпечний Інтернет». Метою заходу було ознайомити учнів з позитивним та негативним впливом Інтернету на людину, мотивуючи їх розповсюджувати цю інформацію, сформувати вміння безпечної роботи з комп'ютером та мережею Інтернет, використовуючи різні засоби захисту, розвивати уважність, критичність до Інтернет-ресурсів, спостережливість, пам'ять, навички роботи в групах, вміння формувати та висловлювати свою точку зору, шанобливе ставлення до думки інших, культуру спілкування в Інтернет-просторі, інформаційну культуру, розвивати пізнавальну активність, формувати та стимулювати пізнавальний інтерес, творчу активність.
А ви знали, що при спільному перегляді кіно група людей кліпає в унісон? А бик впадає в лють від червоного кольору? Чи можливо ви знаєте, що з цих фактів правда, а що фейк? Якщо ні, це означає, що ви не були на уроці медіаграмотності в 2-В класі. Учні мали змогу відчути себе в ролі медіа-спеціалістів й навчитися розрізняти фейки серед новин. І все це через призму предметів "Я досліджую світ" та "Хімія". Учителі Компанець О.В та Шаповал Я.Ю. допомогли маленьким дослідникам з'ясувати, яка інформація є якісною та правдивою, як це можна перевірити та підкріпили усе це цікавими та яскравими експериментами.
Учні 7-А класу разом із класним керівником провели позакласний захід до дня безпечного інтернету. Метою зустрічі було залучити до обговорення дій та заходів правильного поводження в мережі Інтернет. У дискусії обговорили спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду, потреби для інтернет грамотності, розглядали приклади кібербулінгу та ведення соціальних сторінок користувачів.
Фізика в початковій школі?.. Легко! Учні 4-Г класу на бінарному уроці ЯДС та фізики розширили свої знання про енергію. Познайомилися з поняттями "струм", "акумулятор", а також паралельним та послідовним з'єднанням акумуляторів, їх відмінностями та особливостями. З учителями Альоною Матюхою та Аллою Мамчур діти розглядали актуальні питання енергозбереження, використання поновлювальних джерел енергії. Власноруч виготовили ліхтарики, що принесло світло в класну кімнату та радість в дитячі серця.
Учні 3-В класу побували у інформаційній кав'ярні «Зимові традиції українського народу». Виконуючи кожне завдання, учні отримували страви (шифрувальник, складали пазли, вірші, знаходили різні частини мови, співали колядки й щедрівки, створили плакат).
Сьогодні Ярошевська В.М. вперше разом із вчителькою хімії Сольською Людмилою Петрівною провели бінарний урок ЯДС та хімії у 2-А класі «Подорож у світ дослідів». На уроці діти спробували себе в ролі дослідників. З великим бажанням та ентузіазмом проводили досліди на дослідження властивостей води та вміст олії у соняшниковому насінні. Створювали власні короткі повідомлення про дослідження, робили висновки.
Учні 3-Д класу разом із вчителькою Літв'яковою І.Д. попрацювали над інформаційною бесідою «Мегабайти споживай, про свою безпеку дбай!». Поговорили про важливість «фільтрування» інформації. Учились відрізняти істинну інформацію від фейків, придумували надійні нікнейми та шукали шляхи вирішення можливих проблем у соціальних мережах.
Щороку 9 лютого весь світ відзначає Міжнародний день піци. Якщо потрібно назвати одну страву, яку, безумовно, люблять усі - це буде піца! Її обожнюють діти й дорослі, вона може стати як святковою стравою, так і швидким перекусом. Учні 4-Г класу знайомилися з історією та різновидами цієї страви, а також креативили, створювали свою улюблену піцу на уроці ЯДС.
Учні 11-Б класу працювали на уроці зарубіжної літератури "Генріх Белль «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа...». Учні готували випереджувальне завдання до уроку. Працювали із Qr-кодами, проходили онлайн-вікторину та аналізували пізнавальні відео.
Ось так сучасні технології чудово застосовуються на будь-якому уроці!
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings