"Мова - ДНК народу"

Четвертий день тижня розвитку компетентності навчання впродовж життя "Територія успіху" був насичений, творчий та емоційний. День пройшов під гаслом "Мова - ДНК народу". Мова - не просто найважливіший засіб спілкування людей, а головна ознака і символ нації та народу.
"Гумористична спадщина Павла Глазового" - саме під такою назвою проходив захист мініпроєктів на уроці української літератури в 6-Б класі, учитель Людмила Ящук. Учні, використовуючи елементи інсценізації, виразно читали гуморески митця, аналізували їх, аргументували свій вибір.
Учителька музичного мистецтва Тетяна Часник провела майстер-клас на тему: «Подорож стежинами кольорової музики» з учнями 4-Г класу. Діти із задоволенням створювали музичні ритми на кольорових стаканчиках по методиці Карла Орфа. Занурені в музику, виконували на діатонічних дзвіночках та клавесах музичний твір Поля Моріа. Синергія учнів та вчителя надихає, окриляє, множить творчість учнів, гармонізує їх духовний світ і життя.
Урок-квест в 4-А класі провели вчителі Олена Гнатенко та Ольга Сиротіна на тему «Подорож країнами Європи: Україна - Велика Британія, їх ДНК». Здобувачі освіти класу із задоволенням подорожували країнами, дізнавшись, що означає ДНК цих дружніх країн. На подвірʼї школи створили мапи України та Великої Британії, визначились зі столицями, символами, поділилися цікавими знаннями, згадали безліч прикметників до поданих слів, подихали весняним, свіжим, українським повітрям та вирішили створити унікальну книгу про подорожі, використовуючи свої неперевершені роботи. Приємно вразила підготовка, творчий підхід, ерудиція під час виконання завдань.
Учні 2-Г класу разом з Валентиною Бадзюк на уроці образотворчого мистецтва спостерігали за навколишнім світом під час віртуальної подорожі країнами Європи. Створювали художній образ незвичного транспортного засобу. Під час уроку було застосовано технології: передбачення, "Кубик Блума", незакінчене речення. Діти грали в ігри "Море хвилюється", "Башта бажань".